Ruszyła akcja Nakarm psa z OLX!

Wystartowała 14. edycja Nakarm psa z OLX. Celem akcji jest przekazanie karmy dla psów do potrzebujących schronisk w Gdyni (Schronisko Ciapkowo) i Głownie (Przytulisko w Głownie). Od aktywności internautów będzie zależało, ile jedzenia powędruje do zwierzęcych przytułków.

Jak wesprzeć akcję?

To banalnie proste! Wystarczy jednorazowo każdego dnia odwiedzić serwis OLX i kliknąć “Nakarm psa” przy pupilu, który zwrócił uwagę.

Klikanie tego przycisku powoduje napełnianie się symbolu kości do poziomu 100%, a za każdego nakarmionego psiaka OLX przekaże 20 kg suchej karmy do schroniska.

Akcja ruszyła 8.12. i potrwa do dnia 17.12.2021 r. Organizator jednak poinformował, że może wydłużyć akcję, nie dłużej niż do 24 grudnia 2021 roku. Obiecano, że właśnie tego dnia opublikowana zostanie informacja o liczbie nakarmionych podopiecznych schronisk oraz ilości przekazanej karmy.

Moja przygoda z dziennikarstwem rozpoczęła się całkiem niedawno, stale się uczę, rozwijam skrzydła i poszerzam horyzonty. Aktywnie uczestniczę w lokalnych inicjatywach i wydarzeniach, które przynoszą mi dużo radości. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, każde wyzwanie jest wartościową lekcją.

2021-12-10