TORYwolne- czyli wronieccy kręglarze na platformie YouTube

Grupa pasjonatów kręglarstwa z Klubu Dziewiątka Amica Wronki postanowiła spróbować swoich sił na platformie YouTube. Założyli kanał poświęcony kręglom.

TORYwolne to kanał o tematyce typowo kręglarskiej dla fanatyków i nie tylko, również dla osób, które chcą odkryć tę dyscyplinę sportu. Według zamysłu twórców – kanał jest dla osób kreatywnych, chętnych do działania, chcących coś stworzyć.

Geneza nazwy TORYwolne łączy się ściśle z kręglarstwem. Ponieważ “tory wolne” to komenda wymawiana przez sędziego podczas rozpoczynania i wznawiania gry.

Na kanale znalazły się już takie serie jak “Quiz”, którego formuła polega na zgadywaniu klubów kręglarskich z całej Europy, po podpowiedziach przygotowanych przez prowadzącego. Natomiast seria pod nazwą Kręglarski sprint to przegląd wiadomości ze świata kręglarskiego.

Założycielami kanału są zawodnicy Klubu Kręglarskiego Dziewiątka Amica Wronki: Mateusz Kląskała, Jakub Kląskała, Maciej Kląskała, Gracjan Machaj, Maciej Olczyk.

Trzymamy kciuki za rozwój kanału i życzymy powodzenia!

Moja przygoda z dziennikarstwem rozpoczęła się całkiem niedawno, stale się uczę, rozwijam skrzydła i poszerzam horyzonty. Aktywnie uczestniczę w lokalnych inicjatywach i wydarzeniach, które przynoszą mi dużo radości. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, każde wyzwanie jest wartościową lekcją.

2021-07-18