By już nigdy więcej los nie skazał jej na niepełnosprawność – pomagamy Mai!

4-letnia Maja z Wronek urodziła się z wadą stóp końsko-szpotawych. Jej rodzice od początku walczą o to, aby ich córka była w pełni sprawna. Jest szansa, że to się uda, jednak wymaga to kosztownej operacji oraz leczenia. Rodzice proszą Was o pomoc w zebraniu potrzebnych funduszy.

Boimy się planować, boimy się marzyć, bo dziś wiemy, jak przewrotny bywa los, jak często zabiera to, co wydaje nam się dane raz na zawsze. Nasza córeczka Maja urodziła się z wadą pod postacią stóp końsko-szpotawych. Niemal od samego początku podjęliśmy walkę o jej sprawność, która trwa do dziś. Nie jest nam łatwo patrzeć na jej cierpienie. Dzieci w jej wieku powinny się beztrosko bawić, biegać na placu zabaw, podejmować pierwsze próby jazdy na rowerze, nie zastanawiać się nad tym, dlaczego los potraktował je tak niesprawiedliwie i skazał na niepełnosprawność!

Leczenia Mai podjęli się najlepsi specjaliści z kliniki w Wiedniu. Koszt operacji i tym samym ratunku naszej córeczki jest dla nas ogromny! Nie jesteśmy w stanie pokryć sami kosztów leczenia, dojazdów, rehabilitacji, a także profesjonalnego sprzętu. Prosimy o pomoc, o ratunek dla naszej córeczki!

Rodzice Mai