Spędź wakacje z Siedliskiem!

Siedlisko – Centrum Edukacyjne dla Dzieci i Młodzieży przygotowało ofertę warsztatów wakacyjnych. Zapraszamy!

Warsztaty „Przestrzeń”

Jeśli Twoje dziecko: czuje się osamotnione, nie radzi sobie ze stresem; chce zbudować pewność siebie lub po prostu chce spędzić czas w gronie rówieśników, to mamy dla niego wyjątkowy warsztat o nazwie „Przestrzeń”, organizowany przez Siedlisko i przygotowany oraz prowadzony przez specjalistów w zakresie psychologii, pedagogiki i neurobiologii.

Celem warsztatu jest: stworzenie miejsca na kreatywne spędzenie czasu z rówieśnikami, pomoc w radzeniu sobie ze stresem, poznanie technik relaksacyjnych, odkrywanie siebie i własnego potencjału oraz rozwinięcie kreatywności, pomoc w otwarciu się na siebie, ludzi i otaczający świat.

Program warsztatów to seria spotkań i zajęć, umożliwiających uczestnikom podjęcie aktywności z różnych dziedzin i doświadczenia ich w grupie rówieśników oraz odkrycie własnego, bezcennego potencjału.

PROGRAM WARSZTATÓW „PRZESTRZEŃ”
1. Poniedziałek Towarzyski – nawiązywanie kontaktów, współpraca i komunikacja w grupie, gry i zabawy grupowe
2. Wtorek Artystyczny – odkrywanie siebie poprzez malowanie intuicyjne
3. Środa Mindfullnessco z tym stresem, czyli o radzeniu sobie w trudnych sytuacjach
4. Czwartek Artystyczny cz. 2 – ciąg dalszy malowania intuicyjnego
5. Piątek Moja Moc Osobista – Co we mnie drzemie? Chwila o talentach, potencjale i możliwościach.

Warsztaty organizowane są w dwóch terminach: 05-09.07.2021 oraz 02-06.08.2021, dla dzieci i młodzieży w dwóch grupach wiekowych: 10 – 13 lat w godz. od 8:00 do 12:0014 – 18 lat w godz. od 12:30 do 16:30 Grupy liczą maksymalnie 14 osób. Koszt: 438 zł za turnus (5 dni) Organizator zapewnia napoje.

ZAPISY

tel. 660 699 455
https://www.siedlisko-mojemiejsce.com/