Szukasz wsparcia psychologa? Zapraszamy do Siedliska!

Zespół Siedliska pomaga zmieniać świat na lepszy poprzez budowanie poczucia własnej wartości każdego uczestnika, poznawanie jego indywidualnego potencjału. Już teraz możecie w Siedlisku skorzystać także ze wsparcia psychologa.

Znajdź człowieka, który Cię wesprze

Swoje usługi będą świadczyć psycholodzy i pedagog. Z pewnością warto poszukać wsparcia, jeśli chcecie porozmawiać z kimś o relacjach rodzinnych, zrozumieć lepiej swoje dziecko lub nie możecie sobie sami poradzić z trudną sytuacją.

Nasi psycholodzy

Kinga Bujna

Jestem psychologiem i terapeutką pracującą i szkolącą się w nurcie systemowym. Prowadzę konsultacje indywidualne dla dorosłych, terapię, wsparcie w kryzysie. Dyplom z psychologii uzyskałam na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie jestem w trakcie szkoły psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ukończyłam Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. Posiadam Test 101 z Analizy Transakcyjnej oraz przygotowanie pedagogiczne.

Paulina Jankowska

Jestem psychologiem (UAM Poznań, specjalność: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz organizacja środowiska uczenia się a specyficzne potrzeby edukacyjne). Obecnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, prowadzonej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Pracuję w kontakcie indywidualnym z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami. Prowadzę psychoterapię, poradnictwo psychologiczne oraz interwencję w kryzysie a także warsztaty grupowe i indywidualne. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jagoda Eichler

Jestem psychologiem, dyplom uzyskałam na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Swoją pomoc kieruję głównie do osób, które chcą:
– bardziej świadomie podejmować decyzje i realizować obrane cele
– poprawić jakość relacji z innymi osobami, pokonać samotność
– wzmocnić poczucie własnej wartości, pokonać nieśmiałość i niską samoocenę
– stać się bardziej asertywne.
A także do rodzin, które zmagają się z:
– trudnościami wychowawczymi
– utratą lub pojawieniem się nowego członka rodziny
– trudnościami w budowaniu satysfakcjonujących relacji.

Pomoc pedagogiczna

Dorota Szablewska

Pedagog, neurologopeda, oligofrenopedagog, coach. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, rodziną. Wspieram na ścieżce rozwoju osobistego. Jestem tu po to, by pomagać osiągnąć radość, harmonię i spokój w relacji z samym sobą, z drugą osobą – dzieckiem oraz w rodzinie. Stosując odpowiednią metodę myślenia i zdobywając wiedzę o sobie możesz wykreować życie pełne miłości i spełnionej samorealizacji. Zapraszam na spotkania osoby, które myślą o własnym szczęściu, radości i potrzebują wsparcia w rozwiązaniu kłopotów dnia codziennego.

Gdzie nas znajdziesz?

www.siedlisko-mojemiejsce.com, ul. Staromiejska 42, Nowa Wieś
Dorota Szablewska tel. 660 699 455, Kinga Bujna tel. 889 797 380, Paulina Jankowska tel. 603 776 518, Jagoda Eichler tel. 606 714 443