Praca – kierownik sklepu

Delikatesy Centrum (Mila) to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. Wierzymy, że jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Jedząc lepiej, mamy więcej energii do działania, odkrywamy nowe smaki, możemy być zdrowsi i szczęśliwsi. Sami uwielbiamy jeść i robić zakupy, dlatego naszą pasją są najwyższej jakości produkty świeże i przyjemność ich kupowania.

KIEROWNIK SKLEPU

MIEJSCE PRACY: Lubasz

ZADANIA KIEROWNIKA SKLEPU:

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu
  • zarządzanie zespołem Pracowników
  • dbanie o ustalone standardy handlowe

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie na stanowisku
    związanym z zarządzaniem personelem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność budowania relacji
    ze współpracownikami
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
    w wykonywane obowiązki
  • Twoim atutem będzie praca w handlu detalicznym

OFERUJEMY:

  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • rozwój kompetencji poprzez szkolenia
  • możliwość awansu wewnętrznego – ponad połowa naszych Kierowników Regionalnych to byli Kierownicy Sklepów
  • dodatkowe benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, karty rabatowej, bonów okolicznościowych, karty multisport, bogatej oferty w ramach świadczeń socjalnych dla dzieci i pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel. 571 404 520

e-mail: praca.delikatesy@eurocash.pl

Ofertę na portalu pracuj.pl znajdziecie TUTAJ.