Wiatr w żagle! – WOŚP zagra we Wronkach

Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej – taki jest cel tegorocznego Finału WOŚP. Wielka Orkiestra zagra oczywiście we Wronkach. Czeka nas mnóstwo atrakcji.

Sztab WOŚP Wronki informuje:

SZTAB WOŚP WRONKI jest już gotowy na 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Rankiem, 12 stycznia 2️020 roku na ulice Wronek wyjdzie 89 wolontariuszy, by zbierać pieniądze dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Bądźmy tego dnia razem. To dobra okazja na noworoczny dobry uczynek.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was mnóstwo nowych atrakcji. Będzie się działo! Nie tylko w sali WOK, ale tym razem także w innych miejscach!

Oprócz sekcji Wronieckiego Ośrodka Kultury – Zespół Folklorystyczny „Marynia”, Neoteam i Mażoretki MIRAŻ Wroniecki Ośrodek Kultury – w Dużej Sali WOK zaprezentują się przed Wami: Formacja Taneczna Iskierki UKS Wawrzyn przy Zespole Szkół w Biezdrowie, Lorenzo Szkoła Tańca i Ruchu, Fundacja Animaniacy z pokazem tresury psów oraz grupa Cross Wronki. Czekać będą na Was także koncerty: Zespołu Jurad oraz Magdaleny Janickiej – uczestniczki The Voice of Poland.

W holu Wronieckiego Ośrodka Kultury będzie można tradycyjnie zbadać poziom cukru we krwi dzięki Polskiemu Stowarzyszeniu Diabetyków – koło Wronki. Dzięki Ani Hanysz i Baloniakom nie zabraknie tam także licznych atrakcji dla najmłodszych!

Kiedy w WOK-u podczas inauguracji rozbrzmiewał będzie „Karnawał” zespołu Voo Voo, czyli hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dokładnie o godzinie 15:00 sprzed Wronieckiego Ośrodka Kultury ruszy bieg „Policz się z cukrzycą”.

Przed Domem Kultury będziecie mogli napić się pysznej kawy dzięki Fiu Fiu Cafe, spotkać się z motocyklistami z Moto Wronki oraz wziąć udział w pokazach pierwszej pomocy prowadzonych przez OSP Wronki.

Na plaży w Smołężu o godzinie 14:00 z rozgrzanymi sercami do lodowatej wody wejdą Morsy „Ice Crows Team”. Tam także będziecie mogli wrzucić co nieco do puszki!

Ponadto przez cały dzień odbywał się będzie turniej piłki nożnej halowej w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 na ul. Polnej we Wronkach.

Zapraszamy Was gorąco!

My również zapraszamy serdecznie, bądźcie z nami 12 stycznia 2020 roku!