Wesprzyj organizację Franciszkańskiego Spotkania Młodych

W grudniu po raz drugi zostanie zorganizowane we Wronkach Franciszkańskie Spotkanie Młodych. Już dziś możecie wesprzeć organizację tego wydarzenia.

Franciszkańskie Spotkania Młodych to inicjatywa ewangelizacyjna, która narodziła się w 2018 roku. Jest to spotkanie młodzieży z całej Polski, która jest zafascynowana życiem i duchowością św. Franciszka. Spotkanie odbędzie się we Wronkach w dniach 27-30 grudnia 2019 r.

W programie spotkania: wspólna modlitwa, warsztaty, praca w grupach, koncerty, spotkania z znanymi ludźmi.

Tematyka spotkań: budowanie trwałych i dojrzałych relacji, rozwijanie swoich pasji, posługa wolontariatu, warsztaty z ekologii integralnej, odkrywanie swojego miejsca w świecie.

Nazywam się br. Benedykt Maciej Stolarski – franciszkanin z Wejherowa, należącym do Prowincji św. Franciszka z Asyżu. Jestem duszpasterzem młodzieży w całej Prowincji. Wraz z ekipą jestem odpowiedzialny za organizację tego spotkania. Koszty organizacji związane są z wynajęciem szkoły, sceny, nagłośnienia, organizacji wyżywienia, koncertów, zaproszonych gości i wielu innych spraw. Każde Wasze wsparcie jest nieocenioną pomocą. Zapewniam Was o mojej modlitwie i dziękuję za wszelkie wsparcie związane z rozwojem młodego pokolenia. Pozdrawiam, pokój i dobro!

br. Benedykt Maciej Stolarski

Dowolną kwotę można wpłacić TUTAJ.

Sprawdźcie, jak spotkanie wyglądało rok temu TUTAJ i TUTAJ.