Czy Paweł Rabiej działa na rzecz PiSu?

Czyżby między prezesem PiS, a obecnym wiceprezydentem Warszawy pozostały z tego czasu jakieś relacje i dziś są one wykorzystywane w interesie PiSu? Czy Paweł Rabiej działa w tej kwestii na rzecz PiSu? Jest to naprawdę bardzo zastanawiające…

Partner Pawła Rabieja opublikował ostatnio w internecie ich wspólne zdjęcie w sytuacji – tak to nazwijmy – sypialnianej. Posypały się komentarze. Ja w tej sprawie chcę powiedzieć dwie rzeczy:

Pierwsza jest taka, że moim zdaniem taka publikacja jest złamaniem podstawowych zasad dobrego obyczaju i kultury. Sprawy natury intymnej właśnie dlatego nazywają się intymnymi, że dzieją się w pewnej dyskrecji. I każde tej dyskrecji łamanie jest moim zdaniem naruszeniem zasad przyzwoitego zachowania. Niezależnie od tego, czy zdjęcie takie publikuje Paweł Rabiej ze swoim partnerem, czy publikowałby je premier, prezydent, czy lider największej partii opozycyjnej ze swoją żoną, każdą taką sytuację oceniłbym tak samo.

I kwestia druga. Nie ma co ukrywać, że w kampanii do Parlamentu Europejskiego Paweł Rabiej, mówiąc o tym, że końcowym postulatem środowisk organizujących Marsze Równości jest adopcja dzieci przez pary jednopłciowe, wywołałem temat, dzięki któremu PiS wygrał wybory europejskie. Teraz zbliżają się wybory parlamentarne i jak na razie PiS próbuje ten temat podnosić ponownie, ale mu się to nie udaje. To zdjęcie Pawła Rabieja i jego partnera wygląda mi na ponowną próbę uruchomienia tego tematu. Uruchomienia go w interesie PiSu.

Przypominam sobie, że swego czasu Jarosław Kaczyński intensywnie promował Pawła Rabieja jako współautora książki Kim pan jest panie Wachowski? Czyżby między prezesem PiS, a obecnym wiceprezydentem Warszawy pozostały z tego czasu jakieś relacje i dziś są one wykorzystywane w interesie PiSu? Czy Paweł Rabiej działa w tej kwestii na rzecz PiSu? Jest to naprawdę bardzo zastanawiające…

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl
Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna
http://miastopoznaj.pl/
Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl