Nowa linia produktów Amiki

Amica X-type jest odpowiedzią czołowego producenta AGD w Polsce na oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów, szukających kompleksowych rozwiązań, które pomogą oswoić kuchenną codzienność. To praktyczna, niezwykle intuicyjna, dopasowana do indywidualnych potrzeb, a przede wszystkim spójna linia wzornicza sprzętu do zabudowy. Od kwietnia 2019 r. wdrożona zostanie do sprzedaży w całym kraju.

Wśród nowości z linii Amica X-type, które zapewniają przełomowe w branży udogodnienia, znalazły się m.in.:

  • piekarnik z Amica BakingPro System™: jedyny taki na rynku automatycznie otwierany sprzęt z innowacyjną funkcją OpenUp!™, zapewniający perfekcyjną dystrybucję ciepła, stabilność temperatury, najszybszy nagrzew na rynku (150⁰C w 3 minuty), największą blachę oraz pojemność XXL (77l);
  • okap Touchless – sterowany gestem;
  • intuicyjna płyta grzejna;
  • szuflada grzejna;
  • kompaktowy piekarnik z funkcją mikrofali;
  • lodówka z systemem zarządzania przestrzenią
  • chłodziarka do wina – zupełnie nowe urządzenie w portfolio, które z końcem lutego 2019 roku Amica z sukcesem wprowadziła do sklepów w całej Polsce i rozszerza ofertę w nowej linii X-type.

Cały czas pracujemy nad tym, żeby nasza oferta produktowa była pełna. W poprzednim roku szczególną uwagę skupiliśmy na urządzeniach do zabudowy, które adresujemy do najbardziej wymagających klientów. Zależało nam na tym, aby zapewnić klientom urządzenia z jednej linii wzorniczej. Żeby mogli urządzić nowoczesną kuchnię, która będzie wyposażona w sprzęt Amica o spójnym, nowoczesnym designie. W naszej nowej ofercie klienci znajdą także zupełnie nowe urządzenia, takie jak chłodziarki do wina i szuflady grzejne – powiedział Piotr Skubel, wiceprezes Grupy Amica i prezes Amica Handel i Marketing.


Staramy się być bliżej użytkowników naszych sprzętów. Obserwujemy ich w ramach badań etnograficznych, wyciągamy wnioski co do ich potrzeb oraz wprowadzamy nowe rozwiązania, które pomogą w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego.

Nieustanny rozwój – Studia Mebli Kuchennych

Studia mebli kuchennych to kanał sprzedaży, z którego korzystają najlepsze marki na rynku. Jego specyfikę kształtują niezwykle wymagający klienci, którzy decydują się na zamówienie zindywidualizowanego projektu kuchni, do którego od razu zostaną dopasowane konkretne urządzenia AGD do zabudowy. Żeby sprostać takim wymaganiom Amica od lat rozwija swoją ofertę tak, żeby klienci mieli maksymalnie szeroki wybór urządzeń i proponowanych w nich rozwiązań technicznych, które będą dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i stylu życia.

Nowa linia do zabudowy Amica X-type pozwoli nam wzmocnić pozycję w sektorze studiów mebli kuchennych. To naturalna kontynuacja strategii, jaką wdrożyliśmy w ubiegłym roku – otwierając wyjątkowy w skali kraju firmowy showroom – a zarazem jeden z naszych celów biznesowych. Żeby to osiągnąć niezbędne jest posiadanie szerokiego portfolio produktów do zabudowy, które wykraczają poza najpopularniejsze piekarniki, płyty grzejne czy okapy. Wprowadzając do sprzedaży m.in. chłodziarki do wina i szuflady grzejne, chcemy dać naszym klientom pełną swobodę aranżacji kuchni i wyboru sprzętu, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników – powiedział Tomasz Pietrzyk, PR manager Grupy Amica.

Linia Amica X-type dostępna będzie w sprzedaży w Polsce od kwietnia 2019 roku.

via Amica S.A.