Międzygminne Forum w Ostrorogu

Szkoła Podstawowa w Ostrorogu organizuje I Międzygminne Forum Szkół Podstawowych. Ta inicjatywa jest wyjściem naprzeciw współpracy z lokalną społecznością.

Celem spotkania, które ma odbywać się cyklicznie raz w roku, jest współpraca międzyszkolna oraz integracja społeczeństwa lokalnego. Tegoroczna edycja odbędzie się 5 kwietnia w Ostrorogu pod hasłem „Małomiasteczkowy Rytm”.

Doskonale wiemy, że dziennikarstwo, działania społeczne czy prowadzenie przedsiębiorstwa mają swoją własną specyfikę w małych miastach. Dlatego też objęliśmy wydarzenie naszym patronatem.

Wśród zaproszonych gości będą posłowie, władze samorządowe, władze powiatu, dyrektorzy szkół przedstawiciele Kuratorium Oświaty. Każda szkoła, biorąca udział w Forum, przeprowadziła konkursy literackie i fotograficzne, których zwycięzcy zostaną nagrodzeni w czasie spotkania. Odbędą się prezentacje multimedialne, dyskusje panelowe, edukacyjny spacer ulicami Ostroroga oraz gra miejska. Nie zabraknie okazji do rozmów przy wspólnym poczęstunku.

Tę wyjątkową inicjatywę będziemy jutro dla Was relacjonować w mediach społecznościowych. Bądźcie z nami od 9:00.