Amica w gronie wielkopolskich „Orłów Wprost”

Po raz drugi z rzędu Grupa Amica znalazła się w gronie wielkopolskich „Orłów Wprost”. Zestawienie ma charakter ogólnopolski, a laureaci odbierają nagrody podczas uroczystości organizowanych w poszczególnych regionach. Gala odbyła się w minioną środę w hotelu Sheraton Poznań, a w imieniu firmy nagrodę przyjął wiceprezes Amica Handel i Marketing, Andrzej Sas.

Wśród honorowych gości tegorocznej poznańskiej gali „Orłów Wprost” byli między innymi: Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak oraz reżyser Filip Bajon. Pierwszy, symbolicznie w imieniu Wielkopolan, przyjął tytuł Człowieka Roku, który tym razem „Wprost” przyznał wszystkim „Polkom i Polakom”. Drugiemu wręczono statuetkę w kategorii Osobowość. Z honorowymi gośćmi wywiady na żywo przeprowadził redaktor naczelny „Wprost”, Jacek Pochłopień. Miłym akcentem w wypowiedzi prezydenta J. Jaśkowiaka było przypomnienie o roli Amiki w niesieniu pomocy ofiarom katastrofy na poznańskim Dębcu. Andrzej Sas, odbierając nagrodę, przypomniał z kolei, że wyniki sprzedażowe Grupy Amica oraz jej obecność na 60 rynkach zagranicznych przekładają się także na jej inwestycje w Wielkopolsce.

W tegorocznym zestawieniu wielkopolskich „Orłów Wprost” uwzględniano wyniki finansowe firm wszelkich branż, ich zyski oraz rentowność. Całość wspólnie z redakcją weryfikowała wywiadownia gospodarcza Bisnode.

via Amica Press Room