Turniej siatkówki [FOTO]

MUKS Herbertus uczcił 100-rocznicę odzyskania niepodległości organizując Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn, oba pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wronki. Sportowa rywalizacja trwała całą sobotę 10 listopada i przyniosła wiele emocji.

W Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt wzięło udział 5 zaproszonych zespołów – Pniewy, Rokietnica, Chrzypsko Wielkie oraz dwie ekipy z SP nr 3 we Wronkach. Widzowie byli świadkami zaciętej walki, co przyniosło wiele emocji, a dziewczęta miały okazję doskonalenia swoich umiejętności siatkarskich.

Wyniki:
1 miejsce Rokietnica
2 miejsce SP nr 3 Wronki (gimnazjum)
3 miejsce Chrzypsko Wielkie
4 miejsce SP 3 Wronki (kl. VI-VII)
5 miejsce Pniewy

Wyróżnienia indywidualne: Natalia Korbanek z Pniew, Daria Czerniak z Chrzypska, Urszula Sochacka z Rokietnicy oraz Julia Rusinek i Amelia Taberska z Wronek.Dla najlepszych zespołów i dziewcząt były puchary, medale i statuetki, które wręczał wiceprezes MUKS Herbertus Wronki Michał Biedziak.

Po południu odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn, tam również nie brakowało emocji. Do zawodów zgłosiło się sześć zespołów reprezentujących Wronki, Krzyż, Chrzypsko i Lwówek.

Wyniki:
1 miejsce Chrzypsko Wielkie
2 miejsce Krzyż
3 miejsce Lwówek

Wyróżnienia indywidualne: Dawid Helak z wronieckiego zespołu „Leśna”, Krzysztof Sołtysiak z Krzyża i Bartosz Czerniak Chrzypska Wielkiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z turniejów.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Turniej siatkówki