Świętujemy pomagając

To już tradycja, że wielkie wydarzenia dla naszego portalu świętujemy pomagając. Tym razem z okazji zdobycia 9000 lajków na Facebooku, pojechaliśmy do Przytuliska w Przyborówku. Czekają tam na nowy dom cudowne psiaki i inne zwierzęta.

Dzięki naszym Czytelnikom pomagamy wielu zwierzętom znaleźć właściciela lub nowy dom. Dlatego naturalnym stało się dla nas wspieranie Przytuliska w Przyborówku. Jesteśmy największym portalem informacyjnym w powiecie i dzięki temu możemy dotrzeć do tysięcy osób, co sprawia, że szansa na znalezienie kochającego domu dla porzuconych zwierząt wzrasta.

Oczywiście jak w każdym schronisku przydaje się każda pomoc materialna: karmy, koce, kołdry, miski to tylko niektóre z rzeczy, które możecie przekazać zwierzakom. Jednak najważniejszy i bezcenny jest nasz czas. Godziny spędzone przez wolontariuszy na porządkach i zapewnianiu zwierzętom podstawowych potrzeb, to skarb, którego nie można wycenić. Wy również możecie ofiarować psiakom swój wolny czas, wybierając się z nimi na spacer. Choć sami mamy duże psy i wydawało nam się, że jesteśmy gotowi na wszystko, to radość ze wspólnego spaceru ze schroniskowym czworonogiem była nieopisana. Tak, trzeba to napisać otwarcie, po raz kolejny okazało się, że to zwierzęta dają więcej nam niż my im. Zobaczcie zdjęcia i koniecznie wybierzcie się w sobotę do Przyborówka. Psiaki można wyprowadzać od 12:00 do 14:00. Sami przekonacie się, że nie ma lepszej terapii po ciężkim tygodniu w pracy.