Taekwon-do dotarło do Wronek

Taekwon-do to sztuka walki, w której najważniejsze jest doskonalenie umiejętności panowania nad ciałem i umysłem. Pozwala również na doskonalenie takich cech charakteru jak uprzejmość, odwaga, cierpliwość i opanowanie.

Zajęcia, które ruszyły we Wronkach od 12 września, są dostępne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzone będą przez trenera Rafała Drewicza, przy ul. Leśnej 15 a, czyli w Hotelu Olympic, trener reprezentuje Polską Federację Taekwon-do. Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 602-828-728 oraz pod adresem: kontakt@rafaldrewicz.pl

Plan treningów, odbywających się w KAŻDĄ ŚRODĘ, w podziale na grupy wiekowe:
od 5 do 8 lat od 16.00 do 16.45
od 9 do 12 lat od 17.00 do 17.45
Młodzież i dorośli od 18.00 do 19.00

Pierwsze zajęcia są wolne od wszelkich opłat i innych zobowiązań. Wystarczy wziąć białą koszulkę i ciemne spodnie dresowe oraz niegazowaną, małą wodę mineralną. Dopiero po tych zajęciach podejmiesz decyzję, czy będzie kontynuować swoją przygodę z taekwon-do. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i to, że zostaniesz z nimi na dłużej. W ofercie Akademii Ruchu znajdują się również obozy letnie, egzaminy uczniowskie, zawody sportowe, układy formalne, walka sportowa i zimowiska.

Taekwon-do to nie tylko sport i dyscyplina olimpijska, ale również samodoskonalenie i nauka kontroli nad swoim ciałem, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach.