Szlachetna Paczka – wybierz Rodzinę, której pomożesz

Od dzisiaj każdy może wybrać Rodzinę, której chce pomóc. Otwarto BAZĘ RODZIN Szlachetnej Paczki. Rejon Wronki pomaga już po raz trzeci.

Wolontariusze

Po wprowadzającym szkoleniu czekało na nich wielkie wyzwanie. Musieli odwiedzić wszystkie zgłoszone Rodziny i wybrać te, które odznaczają się bohaterską postawą. Co to znaczy? Szlachetna Paczka jest formą nagrody dla Rodzin, które mimo trudnej sytuacji starają się robić wszystko, aby sobie poradzić. Paczka ma być dla nich impulsem do zmiany i nadzieją na lepsze jutro.

Baza Rodzin

Została otwarta 18 listopada, znajdują się w niej historie Rodzin, które walczą, mimo przeciwności, o to, by każdego dnia było lepiej. W historii znajdziecie informacje o tym, dlaczego Rodzinie jest trudno i na czym polega jej piękno oraz bohaterska postawa. Dowiecie się również, czego najbardziej dzisiaj potrzebują. Każdy może wybrać Rodzinę, której chce pomóc.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Tak jak my, wolontariusze, działamy w zespole, tak i darczyńcy mogą stworzyć zespół, który wspólnie przygotuje prezent dla wybranej Rodziny. To świetna okazja, by zjednoczyć swoją rodzinę i przyjaciół, zachęcić ich do wspólnej pomocy.

Rejon Wronki i okolice

W tym roku po raz trzeci Wronki mają swój własny rejon. To znaczy, że w Bazie Rodzin znajdziecie kilkadziesiąt Rodzin z Wronek i prawie całego powiatu szamotulskiego. Oczywiście zachęcamy do pomocy Rodzinom, które są najbliżej nas. Nie mamy wątpliwości, że jest to okazja, aby pokazać lokalną solidarność.

Gdzie szukać?

Bazę Rodzin z całej Polski znajdziecie TUTAJ.

Bazę Rodzin z naszego rejonu znajdziecie TUTAJ.

W razie pytań można kontaktować się przez stronę Szlachetnej Paczki na Facebooku, którą znajdziecie TUTAJ.