Festyn na Borku jak zwykle udany [FOTO]

Gwiazdą festynu był Adam Stachowiak.

Tegoroczny festyn parafialny na Borku odbył się już po raz dwudziesty pierwszy. Jak zwykle zgromadził wiele osób. Nie tylko z boreckiej parafii, ale także z całych Wronek oraz spoza naszego miasta.

Wielu z nas pamięta czasy, gdy zebrane pieniądze przeznaczano na budowę nowego kościoła parafialnego. Dziś parafianie mogą się cieszyć piękną świątynią, a zgromadzone w tym roku fundusze zostaną przeznaczone na nowe organy.

Na gości czekało wiele atrakcji, między innymi koncert Duetu Kola i Jula oraz występ Grzegorza Poloczka, który do wspólnego śpiewu na scenie zachęcił samego księdza proboszcza Mariana Binka. Gwiazdą wieczoru był niezaprzeczalnie Adam Stachowiak, znany ze swojego występu w The Voice of Poland.
Oprócz dobrej zabawy można było również pomóc innym, oddając swoją krew w ambulansie. Sportowcy natomiast zmierzyli się w turnieju tenisa ziemnego i piłki siatkowej, walcząc o puchar księdza proboszcza.

Wieczór zakończyło losowanie nagród w loterii, które ze względu na cenne fanty wzbudziło sporo emocji.
Wspaniale, że tradycja festynu jest kontynuowana. Jest to z pewnością nie tylko okazja do integracji parafian, ale także do zaangażowania się jeszcze bardziej w życie swojej parafii.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Festyn na Borku jak zwykle udany