Muzyczne rozpoczęcie roku szkolnego

W sobotę 2 września, na dwa dni przed wielkim rozpoczęciem roku szkolnego 2017/2018, w Karczmie Brackiej odbędzie się kolejny etap obchodów jej 15 lecia.

Już w tę sobotę 2 września, o godzinie 21:00, odbędzie się kolejny koncert z okazji już 15. urodzin istnienia.

Karczma Bracka otworzyła swe odrzwia dla pierwszych klientów 30 listopada 2002 roku, w popularne andrzejki i od początku stała się miejscem spotkań młodych ludzi z tzw. „górnej półki”. Nazwa Karczma Bracka powstała z inicjatywy właścicieli, lecz przy akceptacji kolegów i przyjaciół z Bractwa Kurkowego we Wronkach, dla których lokal jest miejscem spotkań.
źródło http://karczmabracka.blogspot.com/
Koncert, nie byle kogo, bo ikony polskiej sceny muzycznej – DJ IKE vel Piotr Zawałkiewicz, który razem z wami rozpocznie rok szkolny.

Kim jest DJ IKE vel Piotr Zawałkiewicz?
Producent, dj, turntablista, zaangażowany społecznie animator kultury. Autor niezliczonej ilości cutów, skreczy i bitów. Ma na koncie kilkaset imprez klubowych, plenerowych i koncertów, które również organizował. Współpracował z czołówką polskiej sceny (W.E.N.A., Peerzet, VNM, Onar, Emazet/Procent, Pyskaty, Brudne Serca) i z wieloma artystami zagranicznymi (Blaq Poet, Nut Rageous, Planet Asia). Był półfinalistą Mistrzostw Polski DJ’ów IDA 2006 i 2008 oraz Finalistą Bruk DJ’s Battle 2008. W listopadzie 2011 wydał swój własny, multigatunkowy album producencki pt.: „Listen”, który został bardzo ciepło przyjęty przez branżę muzyczną. Jest bookerem: Quebonafide, Sariusa, VNM’a i Admy.

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki.