Głosujmy na szkołę w Nowej Wsi!

29 kwietnia rozpoczęła się dziesiąta, jubileuszowa edycja programu „Kolorowe Boiska… czyli szkolna pierwsza liga”. Dzięki konkursowi realizowanemu przez FFiL Śnieżka SA szkoły podstawowe z całej Polski ponownie zyskają szansę na zdobycie profesjonalnego boiska oraz wielu innych cennych nagród. W tym roku w konkursie startuje szkoła z naszej gminy.

Cel projektu „Kolorowe Boiska…” od początku jest niezmienny – zapewnienie dzieciom z małych miejscowości odpowiednich warunków do uprawiania sportu. Dzięki do tej pory wybudowanym w ramach akcji boiskom i ufundowanemu sprzętowi sportowemu tysiące dzieci z całej Polski może cieszyć się nowoczesną infrastrukturą sportową.

W grze o cenne nagrody może wystartować każda szkoła podstawowa zlokalizowana w miejscowości poniżej 30 tysięcy mieszkańców, nieposiadająca profesjonalnego boiska. W tym roku zadanie konkursowe jest bardzo proste – wystarczy przygotować krótką filmową wizytówkę szkoły i zachęcić lokalną społeczność do wspólnego głosowania.

Szkoła im. Arkadego Fiedlera z Nowej Wsi bierze udział w konkursie. Możemy pomóc im zwyciężyć. Wystarczy kilka prostych kroków:

  1. Wejdź na profil szkoły TUTAJ.
  2. Kliknij GŁOSUJ.
  3. Wpisz swoje imię i adres e-mail.
  4. Kliknij link aktywacyjny, który zostanie przesłany na Twoją skrzynkę mailową.

Głosować można raz dziennie, do 17 czerwca. Zachęcamy do wsparcia szkoły z Nowej Wsi!

A oto film, przygotowany przez szkołę, zachęcający do głosowania.