Walentynki po wroniecku


Niezależnie od tego, co myślicie o Walentynkach, czy uważacie, że miłość należy okazywać codziennie, a nie tylko od święta, to warto wiedzieć, jakie atrakcje czekają nas w walentynkowy weekend. Może po prostu warto wykorzystać okazję, by spędzić razem czas?

Jeśli jesteście fanami sportu i wspólnej rekreacji to zapraszamy jutro na halę sportową przy ulicy Polnej, gdzie odbędzie się Zimowa Spartakiada. Dla tych, którzy specjalnie nie przejmują się tym, że właśnie rozpoczęliśmy Wielki Post, proponujemy jutrzejszą imprezę walentynkową w Hotelu Olympic. Również w hotelu przy stadionie można będzie zjeść razem z wybranką romantyczną kolację w stylu włoskim. Hotel Wartosław natomiast zaprasza na weekend walentynkowy, w planie koncert kameralny i specjalne menu dla zakochanych.

Fani Ani Dąbrowskiej z pewnością już od dawna wiedzą jak spędzą niedzielny wieczór, bo w WOK-u czeka nas koncert jednej z najlepszych polskich artystek. Zwolennicy bezpiecznej opcji randkowej mogą zaprosić drugą połówkę do kina, w weekend zobaczymy na dużym ekranie „Miśka w Nowym Jorku” i „Planetę singli”. Oczywiście panowie zawsze mogą przekonać swoją ukochaną, że należy pozostać w domu i obejrzeć Ekstraklasę, która wraca w wiosennej odsłonie. Wybór należy do Was.

Co najważniejsze, wszystkie powyższe atrakcje są dostępne niezależnie od rodzaju i temperatury łączącego Was uczucia, więc wytłumaczenie, że trzeba być zakochanym, by świętować Walentynki traci tutaj sens. Udanego weekendu!