Rok z moimi Wronkami

To był mroźny dzień, podobnie jak dzisiaj, rok temu zebraliśmy się w domu jednej z redaktorek portalu, by wspólnie świętować uruchomienie nowej strony mojeWronki.pl, która miała za zadanie informować lokalną społeczność o najważniejszych wydarzeniach w gminie Wronki.

Pracowaliśmy nad nią kilka miesięcy, kosztowała nas kilkanaście zarwanych nocy i kilkadziesiąt litrów wypitej kawy oraz innych napojów, które teoretycznie miały wydłużyć nasze możliwości pracy nad stroną. Nasze rodziny patrzyły na nas z niedowierzaniem i wciąż padało jedno pytanie: “Po co wam to wszystko?”. A my po prostu spełnialiśmy swoje marzenia o stworzeniu czegoś, czego nie ma żadne miasto – strony internetowej, która jednocześnie przekazuje najnowsze wiadomości oraz jest miejską encyklopedią. To marzenie wciąż jest w trakcie realizacji, ale już teraz z dumą na większość pytań naszych znajomych, które dotyczą Wronek, odpowiadamy: “Sprawdź na mojeWronki.pl”.

Sami niczego byśmy nie dokonali. Cały ten rok to zasługa osób, które były i są w redakcji, ale także tych, którzy od początku byli nam życzliwi, mobilizowali konstruktywną krytyką (tak, istnieje taka) oraz poświęcali swój cenny czas i udzielali wskazówek.

Dziękujemy osobom, które tworzyły ten portal, a nie ma ich już z nami w redakcji:
Małgorzacie Ćwiertni, Kamili Henschke i Bartłomiejowi Sagule, szczególne podziękowania dla Mateusza Józefa Jędrzejczaka, który poświęcił wiele swojego czasu i sił, aby strona internetowa była coraz lepsza.

Dziękujemy za współpracę wszystkim, dzięki którym jako pierwsi mogliśmy podawać najważniejsze informacje i były one rzetelne:
Sandrze Chudej – rzeczniczce prasowej KPP w Szamotułach, Stefanowi Kaszkowiakowi – komendantowi OSP we Wronkach, Tobiaszowi Chożalskiemu, który dba o komunikację społeczną w Urzędzie Miasta i Gminy.
Michałowi Poniewskiemu – dyrektorowi WOK-u, za życzliwość i piękne prezenty.
Jackowi Rosadzie – redaktorowi naczelnemu “Gońca Ziemi Wronieckiej”, za cenne wskazówki i możliwość przeniesienia naszych artykułów na papier.

Dziękujemy naszym Koleżankom i Kolegom – redaktorom lokalnych mediów, za godną konkurencję.

Dziękujemy przede wszystkim naszym Czytelnikom, za zaufanie, przesyłane informacje, za motywację do pracy.

Zuzanna Mikołajczak-Książek, Karol Grajewski, Radosław Grajewski, Łukasz Książek, Kuba Maciejewski, Jędrzej Skrzypczak.

Kliknij na grafikę poniżej, aby otworzyć ją w pełnej wersji

infografika_skrot

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2016-01-04