Koncert Ani Dąbrowskiej

Tegoroczne Walentynki zapowiadają się bardzo ciekawie. Wronki odwiedzi niezwykła wokalistka – Ania Dąbrowska. Zagra koncert w niedzielę 14 lutego we Wronieckim Ośrodku Kultury. 

Koncert rozpocznie się o godz. 18:00. Bilety w cenie 25 zł/os.

UWAGA! Bilety w tej cenie można będzie kupić tylko do 7 lutego. Po tej dacie cena biletu wzrośnie do 35 zł za osobę. Wejściówki do nabycia w kasach WOK-u, Kinoteatru oraz na  www.wokwronki.pl. W sprzedaży od 26 stycznia. 

 

ANIA Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała pięć płyt, z których każda uzyskała status Platynowej Płyty:
„Samotność po zmierzchu” 2004
„Kilka historii na ten sam temat” 2006
„W spodniach czy w sukience?” 2008
„Ania Movie” 2010
„Bawię się świetnie” 2012

Łącznie sprzedała ponad 200 000 płyt. Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych.
Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Jej przedostatnia płyta „Ania Movie” była najczęściej kupowanym polskim albumem w 2010 roku. Pod koniec 2012 r. do sklepów trafiła płyta pt. „Bawię się świetnie”, którą krytycy jednogłośnie okrzyknęli najlepszą w dorobku. Ania Dąbrowska zagrała kilka dużych tras koncertowych, obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Bilety na Jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy. W podsumowaniu dziesięciolecia, przygotowanym przez Związek Producentów Audio Video, dotyczącym najchętniej kupowanych płyt minionej dekady, Ania uplasowała się na 3. miejscu. W marcu 2016 roku wokalistka planuje wydanie kolejnej płyty, której zwiastunem jest piosenka „Nieprawda”.

Rysunek1