Koncert „CISZA JAK TA”

11 listopada (środa) w Kinoteatrze „Gwiazda” odbędzie się koncert zespołu CISZA JAK TA.  Koncert zaczyna się o godz. 19:00.

Bilety w cenie 15 zł od osoby, dostępne online www.wokwronki.pl, w Kasach WOK i Kinoteatru „Gwiazda”, 10 zł – grupowy, od dwóch osób – dostępny tylko w Kasach WOK i Kinoteatru „Gwiazda”.

Trzy wartości będące od lat drogowskazami zespołu Cisza Jak Ta podczas nieustającej, liczącej już ponad pół tysiąca występów trasy koncertowej. Wiersze Edwarda Stachury, Bolesława Leśmiana, Jonasza Kofty czy Agnieszki Osieckiej – przeplatane poezją twórców współczesnych. Wiesławy Kwinto-Koczan, Eweliny Marciniak, Wojciecha Jarosława Pawłowskiego, Barbary Borzymowskiej oraz autorskimi pieśniami członków zespołu. Muzyka będąca wypadkową wrażliwości sześciorga muzyków. Ale przede wszystkim magia unikalnych spotkań ze Słuchaczami. Ta niezwykła interakcja między Publicznością a zespołem, w której zacierają się wszelkie prozaiczne granice, a wspólne śpiewanie staje się Bellonowską „funkcją wspólnego bytowania”.
Zapraszamy do świata poetyckiej magii Ciszy Jak Ta!

baner koncert mW

 

A na koncertowym „pokładzie” Ciszy: trzy gitary, delikatna perkusja, flet, skrzypce i cztery odmienne wokale, splatające słowa i dźwięki w urozmaiconą całość. Do tego zawsze towarzyszący zespołowi Juno – pies zespołowy, ulubieniec Publiczności w całym kraju, traktowany przez zespół i słuchaczy jako członek Ciszowej rodziny. Jesień 2015 to koncerty premierowe najnowszej płyty studyjnej zespołu.

[materiały prasowe]

Cisza Jak Ta