Dyrektor „Kornelówki” będzie pracować w urzędzie

18 sierpnia burmistrz Miasta i Gminy Wronki podał do informacji publicznej wyniki naboru na stanowisko Kierownika Referatu Organizacyjnego.

 

Po przeprowadzeniu procedury naboru została zatrudniona Małgorzata Andrzejczak-Skrzypczak, była już dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach.

Pani Małgorzata Andrzejczak-Skrzypczak  spełniła wymagania formalne określone w ogłoszonym naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka zaprezentowała się jako osoba bardzo dobrze znająca zagadnienia z zakresu objętego naborem.

Pani Małgorzata Andrzejczak-Skrzypczak posiada wieloletnie doświadczenie kierownicze, potrafi zarządzać zasobami ludzkimi. W rozmowie udowodniła niezbędną wiedzę z zakresu administracji samorządowej i organizacji pracy.

Zdaniem komisji Pani Małgorzata Andrzejczak-Skrzypczak jest przygotowana  do realizacji zadań przewidzianych na  tym stanowisku pracy  i gwarantuje prawidłowe ich wykonywanie.

Czytamy na stronie Biuletynu informacji publicznej

Wcześniej na tym stanowisku pracował Remigiusz Pawelczak, swoją pracę w Urzędzie zakończył wraz z końcem kwietnia tego roku. Niedawno, bo w zeszły poniedziałek (10.08), wygrał konkurs na dyrektora Powiatowego Szpitala w Szamotułach, wynik konkursu uprawomocni się w dniu 24 sierpnia.