Gorączka Letniej Nocy

Gorączka Letniej Nocy. W piątek 14 sierpnia we wronieckich Olszynkach odbędzie się pierwsza dyskoteka pod gołym niebem, zatytułowana GORĄCZKA LETNIEJ NOCY. Specjalnie dla Was wystąpi SAK NOEL (jeden z najważniejszych hiszpańskich twórców muzyki elektronicznej) Bilety w cenie 10 zł.

 

SAK NOEL, urodzony 12 kwietnia 1983, stał się wielkim fanem muzyki elektronicznej już w bardzo młodym wieku. Jego fascynacje, w połączeniu z niespokojnym umysłem, zaowocowały stworzeniem własnych kompozycji w młodzieńczych latach. Na początku robił to dla zabawy, ale jakość muzyki, którą tworzył, w połączeniu z pasją, doprowadziły do założenia firmy produkcyjnej z przyjacielem, gdzie Sak Noel rozwijał zdolności jako producent muzyczny, DJ, reżyser klipów wideo, scenarzysta i prezenter telewizyjny.
Sak Noel najpierw zyskał uznanie w Hiszpanii, a hit „Loca People” z 2011 roku dał mu międzynarodowy sukces. Sak Noel występował na całym świecie (w ponad 40 krajach!), a obecnie jest jednym z najważniejszych artystów w muzyce elektronicznej. „Loca People” i dwie kolejne produkcje – „Paso” i „Where” – są częścią trylogii „Crazy Society Trilogy” i ugruntowały pozycję Sak Noela na scenie muzyki elektronicznej. „Crazy Society Trilogy” stworzyły sarkastyczny obraz środowiska imprezowiczów, a towarzyszyły im bardzo często kontrowersyjne teledyski. Sak Noel dotarł na pierwsze miejsca list sprzedaży singli w ponad piętnastu krajach; w 2012 r. był nominowany do Nagrody Latin Grammy w kategorii „Najlepsza piosenka – muzyka urban”. (źródło: wikipedia)

11707976_856197167808334_5549642982618524738_o