Imprezy u sąsiadów

Nie tylko dniami Wronek żyją mieszkańcy naszego miasta, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i informujemy już teraz, gdzie i kto zagości u naszych sąsiadów.

Na sam początek impreza równoległa z dniami Wronek, czyli Międzynarodowe Targi Tulipanów w Chrzypsku Wielkim.

Przedstawiamy plan na całe trzy dni.

13484_653100728169004_1747240155432098832_n

 

W pierwszym tygodniu lipca są już zaplanowane Dni Ziemi Sierakowskiej, gwiazdą tegorocznej imprezy będzie zespół Piersi. Jednak to nie koniec ciekawostek z gminy Sieraków, jak podaje portal międzychód.naszemiasto.pl, jest planowana także druga duża impreza. Zastępca burmistrza Arkadiusz Świderski i dyrektor SOK Witold Kmieciak planują reaktywować markę, jaką były koncerty na „Słoneczku”, czyli koncerty na plaży nad jeziorem Jaroszewskim.

Koncerty na „Słoneczku” kiedyś cieszyły się dużym powodzeniem, głównie za sprawą zapraszania dobrze znanych zespołów czy wykonawców takich jak: Dżem, TSA, Kult, Pidżama Porno czy Tadeusz Nalepa.

piersizespół

 

 

Na dniach Międzychodu, obecnie nazywanych Wakacjami z Pompą, również nie zabraknie zespołu z wyższej półki, otóż gwiazdą tegorocznego wielkiego wydarzenia w Międzychodzie będzie zespół HAPPYSAD. Wakacje z Pompą odbędą się pod koniec czerwca.

maxresdefault