Impreza z Klaunem w WOKu

W minioną niedzielę, w sali Wronieckiego Ośrodka Kultury odbyła się impreza dla dzieci. Maluchy miały okazję wyskakać się na kolorowych, dmuchanych zamkach różnych wielkości. Firma Happy World pomyślała zarówno o maluszkach, jak i o trochę większych dzieciach. Najmniejsze dzieci mogły poskakać w małych domkach z kulkami, trochę większe dzieci bawiły się skacząc na krokodylu, a ci najwięksi wyczerpywali pokłady swojej energii na olbrzymim zamku. Dzieci miały możliwość pomalować sobie twarze, otrzymać kolorowe zwierzątka z baloników, najeść się popcornu bądź waty cukrowej. Każdy małoletni gość imprezy znalazł coś dla siebie.

Imprezę umilili animatorzy z grupy animatorów Kinimodo. Bawili się, skakali, tańczyli i urozmaicali dzieciom czas. Klaun oraz Księżniczka mieli bardzo wiele chętnych dzieci do wspólnej zabawy, ale prawdziwym strzałem w dziesiątkę okazała się niezapowiedziana i trzymana do ostatniej chwili w tajemnicy niespodzianka od animatorów. W trakcie zabaw kilka razy odwiedził nas uwielbiany i kochany przez wszystkich Kubuś Puchatek.
To była już druga edycja zabaw dla dzieci. Zarówno Happy World, Wroniecki Ośrodek Kultury jak i animatorzy Kinimodo zapowiedzieli już, że w przyszłym roku przygotują jeszcze więcej atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych. Nie ma nic piękniejszego niż widok wyskakanych, wymalowanych i uśmiechniętych dzieci.