Wasze Wronki, Wasz portal!

Postanowiliśmy przenieść portal wronczanie.pl na nowy poziom jakości, dlatego od dzisiaj nasz lokalny portal informacyjny będzie nosił nazwę mojeWronki.pl

Co nowego u nas?

Tworząc nowy portal myśleliśmy przede wszystkim o mobilności. Dlatego nasza nowa strona dostępna będzie na wszystkich urządzeniach z dostępem do internetu. Skupiliśmy się na tym, aby treść strony była dostępna dla czytelników, korzystających z telefonów, tabletów, netbooków i laptopów.

Co z facebookiem?

Nasze facebookowe konto, znane pod nazwą wronczanie.pl, zostaje zamienione na mojeWronki.pl. Sam akt zmiany nazwy nastąpi do 14 dni roboczych – taka polityka tego portalu. Na szczęście nasi czytelnicy nie muszą szukać nowego fanpage’a.

mojewronki-facebook

Wyszukiwarka i nowa strona

Dzielnie pracowaliśmy, aby nowy portal stanowił skarbnicę wiedzy na temat gminy Wronki. Informacje zawarte na stronie zostały zaetykietowanie w ten sposób, aby wszystko, co kiedykolwiek zostało napisane o gminie Wronki, zostało zawarte na naszej stronie. Nasza redakcja przekopała cały internet w poszukiwaniu ciekawych informacji.

Komentarze na stronie

Wprowadziliśmy komentarze poprzez portal społecznościowy facebook. Rezygnujemy tym samym z konieczności rejestrowania użytkownika na naszej stronie, aby skomentować treść strony.

mojewronki-komentarze

Co to za śmieszna captcha?

Z tego co udało nam się dowiedzieć, użytkownicy pewnego lokalnego dostawcy internetu, aby dostać się na stronę muszą wypełnić dodatkowy formularz. Jest to zabezpieczenie przed spamem, który stosujemy na stronie. Na dzień dzisiejszy tę czynność trzeba wykonać raz na 8 godzin. Będziemy się starać powiadomić tego dostawcę, iż taki problem występuje w jego sieci.

captacha-mojewronki

Portal mojeWronki.pl będzie portalem, gdzie znajdziecie wszystkie istotne informacje o mieście i gminie Wronki.

2015-01-04