Dołącz do Wronki Team Szlachetna Paczka!

Mieszkańcy Wronek zaangażowali się w wyjątkową, ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. Jeśli tylko chcesz, możesz dołączyć do ekipy i wesprzeć najbardziej potrzebujące rodziny z naszej okolicy.


Szlachetna Paczka została stworzona przez księdza Jacka Stryczka, który chciał umożliwić swoim przyjaciołom niesienie pomocy innym, tym, którzy rzeczywiście jej potrzebują. Wolontariusze Szlachetnej Paczki zbierają szczegółowe informacje na temat potrzebujących rodzin z całej Polski, dzięki temu na stronie internetowej akcji powstała baza, zawierająca listę rodzin wraz ze spisem konkretnych rzeczy, których potrzebują.Ta niesamowita akcja, która zyskała uznanie wielu Polaków, w tym znanych aktorów i sportowców, dotarła do naszego miasta. Tydzień temu powstał Wronki Team Szlachetna Paczka. Nasza wroniecka ekipa zdecydowała się na pomoc pięcioosobowej rodzinie z Międzychodu. Na początku inicjatorzy akcji mieli wątpliwości, czy uda im się zebrać wszystkie potrzebne dary dla tej rodziny. Jednak to, co wydarzyło się w kolejnych dniach przeszło ich oczekiwania. Po sześciu dniach Wronki Team Szlachetna Paczka liczyła już ponad 30 darczyńców, skompletowano całe zapotrzebowanie dla wspomnianej rodziny, a suma wpłat na konto przekroczyła 3 000 zł. Biorąc pod uwagę tak niespodziewane zaangażowanie mieszkańców Wronek, ekipa Szlachetnej Paczki postanowiła pomóc jeszcze jednej rodzinie, mieszkającej w Krzyżu Wlkp. Pragnieniem Wronki Team Szlachetna Paczka jest również obdarowanie, wybranych rodzin, niespodzianką, która nie została wymieniona na liście potrzeb, dlatego możliwe jest dokonywanie wpłat na konto.
Dołącz już dziś do Team Wronki Szlachetna Paczka i pomóż nam sprawić, aby Święta Bożego Narodzenia były dla tych rodzin naprawdę wyjątkowe!


Informacje o potrzebnych darach można uzyskać od Sebastiana Spychały
https://www.facebook.com/sebastian.spychala?fref=ts
wpłat można dokonywać na konto:
Sebastian Spychała
50 1020 5558 1111 1457 3330 0095
z dopiskiem: Szlachetna Paczka Wronki Team

Zuzanna Mikołajczak-Książek