Komunikat w związku ze zbliżającym się świętem

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych podajemy informacje dotyczące ruchu, pracy służb, lokalizacji miejsc parkingowych i toalet.

Rejon Dróg Wojewódzkich w Szamotułach poinformował nas, że w okresie od 31 października do 2 listopada będzie możliwy przejazd ulicą Sierakowską. Nad bezpieczeństwem na drodze czuwać będzie Policja i Straż Miejska

W okolicach cmentarza zorganizowane zostaną miejsca parkingowe: na terenie Zakładów Przemysłu Ziemniaczanego przy ul. Sierakowskiej, za Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej przy ul. Powstańców Wlkp. (za dawnym biurowcem „Spomaszu”), na placu naprzeciw sklepu meblowego przy ul. Sierakowskiej (od strony mostu kolejowego). Do dyspozycji mieszkańców i przyjezdnych będzie też były parking przy spłukiwaczu ZPZ (przy ul. Powstańców Wlkp.). Na parkingach na terenie ZPZ i za MGOPS o porządek dbać będą strażacy OSP.

Policja i Straż Miejska proszą, by osoby, które nie muszą wybierać się na cmentarz parafialny samochodem, udały się pieszo. PKP otworzyły do 31 grudnia 2014 r. kładkę dla pieszych na moście kolejowym. Prosimy również o skorzystanie z możliwości parkowania aut na placu targowym. 1 listopada przy targowisku będą otwarte toalety miejskie. W okolicach cmentarza parafialnego zostaną także ustawione przenośne toalety – za budynkiem biurowca ZPZ i przy ul. Powstańców Wlkp. (na odcinku między szkołą a cmentarzem).

Urząd Miasta i Gminy Wronki