Dni Wronek 2014: 3 maja w Olszynkach atrakcje dla każdego – od małego do dużego

Trzeciego maja w Olszynkach każdy mógł znaleźć coś dla siebie. WOK przygotował atrakcję dla najmłodszych jak i dla seniorów.

Mażoretki Miraż – kulturalna wizytówka gminy Wronki
O godzinie 15 na parkiecie amfiteatru występ rozpoczęły Mażoretki Miraż i formacja taneczna Iskierki ze szkoły w Biezdrowie.
Dziewczęta prezentowały swoje umiejętności solo, w duetach jak i w formacjach tanecznych podzielonych na kategorie wiekowe.


Kliknij, aby przejść do galerii

Animatorzy dla najmłodszych
Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Po wstępach tanecznych przy amfiteatrze animatorzy dbali o to, by dzieci się nie nudziły.
Przebrani za klauny szczudlarze i żonglerzy umilali czas dzieciom dmuchając bańki mydlane.


Kliknij, aby przejść do galerii

Parada grupy Auto – Moto Wronki
O godzinie 16 ulicami miasta odbył się przejazd członków grupy Auto – Moto Wronki z metą w Olszynkach. Można było ujrzeć motocykle, samochody zabytkowe oraz terenowe.


Film umieszczony w serwisie YouTube przez użytkownika PacholekP


Kliknij, aby przejść do galerii

Bluesowo-rockowe popołudnie
Tuż po godzinie siedemnastej polska grupa blues-rockowa Zdrowa Woda z 26 letnim stażem na scenie rozpoczęła koncertowanie.


Kliknij, aby przejść do galerii

Na podwieczorek – tort od TOZ-u
Równo o godzinie osiemnastej Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami – oddział we Wronkach ufundowało tort. Osobiście pokroił go zastępca burmistrza Robert Dorna. Chętnych do skosztowania tortu nie brakowało.Kliknij, aby przejść do galerii

Duża scena: cztery koncerty w dwa dni
Ciężko znaleźć kogoś, kto nie zna takich przebojów jak „Majteczki w kropeczki” czy „Blondyneczka”. Wieczorem wszyscy mogli ich posłuchać na żywo – o godzinie 20 swój koncert rozpoczął zespół Bayer Full. Jak poinformowali nas użytkownicy strony – głos spod dużej sceny niósł się aż do Biezdrowa.


Kliknij, aby przejść do galerii


Na zakończenie – zabawa taneczna
Dla wszystkich mających chęć potańczyć WOK przewidział zabawę taneczną. Grał zespół Armez, bawiły się tłumy, że aż niekiedy brakowało miejsca na parkiecie, a zabawa trwała dłużej niż w planie.


Kliknij, aby przejść do galerii