Złotów. Śmierć młodego motocyklisty z Wronek

Smutne wieści dotarły do nas wczoraj z powiatu złotowskiego. W piątek, około godziny 14 na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Okonkiem, a Podgajami, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Młody wroniecki motocyklista zderzył się z naczepą tira, wskutek czego poniósł śmierć.

Wczoraj, krótko przed godziną 14.00 na drodze krajowej nr 11 doszło do wypadku drogowego , w którym śmierć na miejscu poniósł 25 letni motocyklista, mieszkaniec Wronek. Policjanci wspólnie z prokuratorem wyjaśniali na miejscu przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Dyżurny złotowskiej Komendy został poinformowany o wypadku drogowym , do którego doszło na krajowej jedenastce pomiędzy Okonkiem, a Podgajami. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci oraz służby ratownicze.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze oraz Prokurator ustalili, że 25 letni mieszkaniec Wronek kierując motocyklem marki Yamaha w pewnej chwili na prostym odcinku drogi zderzył się z naczepą samochodu ciężarowego. Młody kierowca jednośladu w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Źródło: KPP Złotów