Walentynki na ostro

Pamiętacie jak dwa lata temu wraz z WOKiem zorganizowaliśmy „Walentynki na ostro”?

Przegląd wronieckich zespołów dla wszystkich którzy preferowali trochę muzyki zamiast ciasteczka i kawy w kawiarniach?

Pomysł się przyjął ponieważ w tym roku mamy kontynuację. Nie będzie to przesłuchanie zespołów Wronieckich, ale za to zagra Offensywa.

Wroniecki Ośrodek Kultury zaprasza do spędzenia „Walentynek na ostro”, w Dużej Sali od godz.18:00 (14 lutego). Wystąpi zespół Offensywa. Wstęp wolny.

OFFENSYWA to szczeciński zespół grający muzykę z pogranicza Punk & SKA. Kapela powstała w 2006 roku, pod szyldem NO FUTURE. Aktualnie, od początku 2012 roku występuje pod nową nazwą OFFENSYWA, regularnie koncertując we wszystkich zakątkach Polski.

Zespół ma na swoim koncie występy podczas XVII Przystanku Woodstock (2012), koncertu z okazji 25-lecia zespołu Farben Lehre, udział w finale Festiwalu Młodych Talentów „Gramy 2008”, organizowanym Przez Polskie Radio Szczecin, nagrodę publiczności na festiwalu „Rykowisko 2008” oraz ponad 100 koncertów zagranych na terenie całego kraju u boku innych wykonawców.

W sierpniu 2012 roku, nakładem wrocławskiej firmy Lou&Rocked Boys, ukazał się debiutancki album grupy zatytułowany „Jest jak jest”, który zawiera 13 autorskich kompozycji, utrzymanych w stylistyce melodyjnego punk rocka (wszystkie autorskie teksty są pisane w języku polskim). Podczas swoich koncertów szczeciński kwartet zdecydowanie stawia na żywiołowość, dobrą zabawę, konkretne treści oraz solidne brzmienie. Na żywo, oprócz własnych kompozycji wykonują również dwa covery z repertuaru amerykańskich potentatów, takich jak Green Day czy Rancid.