SP Nowa Wieś: "Głosujmy!"

Od listopada nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie pt. „Tona książek do rozdania”. Każdy uczeń, rodzic, dziadek… lub sympatyk może zagłosować na naszą szkołę. Głosowanie trwa od listopada do 31 marca br. Obecnie jesteśmy na 4 miejscu i możemy otrzymać w nagrodę nowe książki do biblioteki szkolnej.

Zachęcamy do głosowania na stronie internetowej www.nowowydane.pl w zakładce – tona książek do rozdania – szukamy w instytucjach – nazwę szkoły i głosujemy.

Głosowanie trwa od listopada do 31 marca br. Obecnie jesteśmy na 4 miejscu i możemy otrzymać w nagrodę nowe książki do biblioteki szkolnej za : I miejsce 150 kg, za II miejsce 100 kg , a za III, IV i V po 50kg. Zachęcam wszystkich do udziału w głosowaniu. Dziękujemy za każdy oddany głos!

Anna Sarbak,
SP Nowa Wieś