Kamil Bednarek gwiazdą Dni Wronek?

Gwiazdą przyszłorocznych Dni Wronek będzie Kamil Bednarek? Wszystko na to wskazuje. Taką informacje otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. W tej sprawie zwróciliśmy się do menedżera wokalisty – Wojciecha Wojdy.

Na pytanie o możliwość występu znanego wokalisty w przyszłoroczne Dni Wronek, menedżer odpowiada krótko: „Wszystko na to wskazuje, że tak właśnie się stanie… ”. Informację również potwierdza Wroniecki Ośrodek Kultury. Dyrektor Ośrodka, Michał Poniewski odpowiada, że prowadzone są rozmowy z czterema zespołami: Farben Lehre, Bayer Full, Skaldowie, a także właśnie z Kamilem Bednarkiem. Nic nie jest jednak jeszcze uzgodnione. Koniec rozmów jest już bliski, obie strony muszą jeszcze dopiąć ostatni guzik, a następnie parafować umowę. Wojciech Wojda to również wokalista zespołu Farben Lehre, a także menedżer Offensywy, która ma również wystąpić na Dniach Wronek.

Kamil Bednarek (ur. 10 maja 1991 w Brzegu), znany również jako MaccaBraa – polski wokalista reggae, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista. W latach 2008–2012 wokalista formacji Star Guard Muffin, a od 2012 roku zespołu sygnowanego jego nazwiskiem. Więcej o wokaliście na Wikipedii.

FOTO. Wikipedia