Jesienne granie w Hotelu Wartosław

Zapraszamy serdecznie 23 listopada (sobota) do Hotelu Wartosław na klimatyczny wieczór muzyczny przy dźwiękach zespołu INSTYTUT. Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00. Wstęp wolny.

Alternatywa niepozbawiona efektownych melodii. Rockowy żywioł ujęty w zgrabne, piosenkowe ramy. Gitarowa ofensywa pod ramię z delikatnymi balladami.

Zespół tworzy utwory, które opowiadają własne historie, czasem autentyczne.

Styl zespołu Instytut to poetyckie teksty oraz rockowa melodyjność, której zdecydowanie brakuje na rodzimym rynku muzycznym.
Instytut jest laureatem i finalistą znanych festiwali i konkursów, m.in.: KFPP Opole, JAROCIN Festiwal, FAMA, WROCK Festiwal, Muzyczna Bitwa Polskiego Radia Wrocław, Łykend Promo Festiwal i inne.

Koncerty zespołu to pełne żywiołowości i energii wydarzenia okraszone niejednokrotnie projekcjami audiowizualnymi.

Obecnie Instytut promuje materiał ze swojego debiutanckiego LP pt.:
“Ludzie i miejsca”, którego premiera odbyła się 28 maja 2012 r.

“Machina”, poprzedni teledysk promujący płytę “Ludzie i miejsca”.

W środę [06.11] zespół Instytut z Wrocławia wypuścił w eter efekt swojej ciężkiej pracy ostatnich tygodni. Tego dnia bowiem nastąpiła premiera teledysku do utworu “Śmierć Frajerom”.

Instytut w sieci:
Strona internetowa zespołu
Instytut na YouTube
Instytut na Facebooku

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2013-11-13