Życzenia świąteczne od TOZ-u

Na zbliżające się Święta pragniemy
złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia
w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.
Kolejny zaś Nowy Rok niech będzie czasem pokoju
oraz realizacji osobistych zamierzeń.
Zarząd, Członkowie i Wolontariusze TOZ O/Wronki

Jak najmniej ludzi krzywdzących zwierzęta, jak najwięcej radości z niesienia pomocy naszym braciom mniejszym.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób w mijającym roku pomogli Wronieckiemu Oddziałowi TOZ-u (wpłacając darowizny, przekazując 1% podatku, przekazując dary rzeczowe oraz karmę, adoptując zwierzęta z naszych Domów Tymczasowych oraz czynnie angażując się w akcje, które organizujemy) bardzo serdecznie dziękujemy! Dzięki Waszej pomocy mogliśmy uratować wiele chorych, cierpiących, porzuconych przez człowieka zwierząt!

Liczymy na Was także w nadchodzącym Nowym Roku 2013! Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się odmienić zły los wielu zwierzęcych istnień, które w pełni na to zasługują!

A na koniec z okazji Świąt życzymy wszystkim zwierzętom zawsze pełnej miski, ciepła a przede wszystkim dużo ludzkiej miłości. Bezdomnym zwierzętom, przebywającym w schroniskach aby jak najszybciej znalazły swoich nowych, dobrych opiekunów na całe swoje życie!

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2012-12-21