Punkowo Reggowa eksplozja muzyczna w Karczmie Brackiej.

Od dzisiaj za barem Karczmy Brackiej można nabyć bilety na koncert GA GA /Zielone Żabki i YELRAM.
Organizator przewidział tylko 120 wejściówek, także kto pierwszy ten lepszy.
Koncert rozpocznie się 5 października o godzinie 20.30.

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec – wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od kilku już lat, razem z ze swoimi kolegami, kontynuuje działalność pod podwójną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.
Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne – widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach – to zawsze punkrokowa mieszanka wybuchowa!

YELRAM, to dziewięcioosobowa poznańska grupa muzyczna wykonująca muzykę reggae/raggamufin z domieszkami pokrewnych stylów muzycznych. Zespół powstał w 2006 roku w Środzie Wielkopolskiej pod Poznaniem z inicjatywy wokalisty Matatjahu Jarlem (RAGA). Na swoim koncie mają przeszło 150 zagranych koncertów po większych i mniejszych klubach oraz festiwalach Polski (min.Reggaenwalde, Stolica Reggae Festival, czy Woodstock „Pokojowa Wioska Kryszny”). W roku 2009 YELRAM zadebiutował płytą „Roots Rock Reggae” wydanej jedynie w kilkuset egzemplarzach.

Wydarzenie na Facebooku