Remis we Wróblewie na start rundy jesiennej

Punkt u siebie też może cieszyć.

19.08.2012 IV liga grupa północna.

Czarni Wróblewo – Warta Międzychód 2:2 (0:1)

Czarni : K.Anioł – Woźny, Oszmałek, B.Biedziak (80.Szymański) – G.Anioł, Drózd, Chorzępa (50.Bugaj), M.Biedziak (36.Jaksz) – Kałużyński, Florek, Graczyk.

Pierwsza połowa naprawdę nie był dobra w naszym wykonaniu, nie będziemy tutaj już opisywać kolejnych braków w naszym składzie, średnio zorientowani kibice na pewno zauważą absencję kilku kluczowych zawodników. Niestety doszły do tego kolejne kontuzje – tym razem boisko z urazami musieli opuścić Maks Biedziak i Marcin Chorzępa.

Gdy wydawało się, że mimo słabej gry na przerwę udamy się z wynikiem bezbramkowym, dwie minuty przed końcem tej części gry kolejny festiwal błędów naszych zawodników wykorzystał zawodnik Warty i zrobiło się 0-1. Gdy kilka minut poz mianie stron Warta podwyższyła na 0-2, trudno było znaleźć choćby jednego optymistę na stadionie we Wróblewie.

W 59. minucie gry po nieudanej akcji Warty piłka znalazła się pod nogami Bartłomieja Biedziaka, który długim podaniem uruchomił znajdującego się na lewym skrzydle Bartłomieja Graczyka, a nasz najlepszy w tym dniu zawodnik po indywidualnej akcji przywrócił nam nadzieję na punkty w tym meczu. O dziwo okazało się, że Warta w niczym nie przewyższa w tym dniu Czarnych i goście skupili się już tylko na pilnowaniu jednobramkowego prowadzenia. W 89. minucie po faulu na Dariusz Woźnym do piłki podszedł Dariusz Oszmałek. Teoretycznie strzał z 30. metrów nie jest najlepszym pomysłem, jednak piłka wpadła w takie „widły”, iż po prostu brak słów. Jeszcze w doliczonym czasie gry mieliśmy sytuację na 3-2, ale po zgraniu piłki głową Dariusza Woźnego piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej Warty i nie znalazła drogi do jej bramki.

Tym samym z przegranego meczu mógł się zrobić piękny dzień we Wróblewie, ale w takiej sytuacji możemy być zadowoleni nawet z jednego punktu. W najbliższej kolejce zmierzymy się w niedzielę o godzinie 16:00 w Piotrowie ze Świtem.

Tekst zaczerpnięty ze strony Czarnych Wróblewo.