ZGON & HOPE w Karczmie – relacja

Nasza redakcja właśnie wróciła z koncertu ZGON i HOPE.

ZGON zagrał jako pierwszy, a razem z nim, pierwszy raz z zespołem wystąpił Wojciech Kędzioł. Tradycyjnie rozpoczęli od utworu „Gniew”, grając dalej swoje najlepsze kawałki oraz kilka nowych. Długo nie trzeba było czekać, aż publiczność ruszy do tańca pogo. Przed utworem „Ty Ja i On” ZGON przygotował dla swoich fanów mały prezent – charakterystyczne dla zespołu wąsy z papieru, które publiczność z chęcią przyjęła. Jak to na koncert we Wronkach przystało – zagrali również długi bis.
Kapela ZGON zagra w tym roku w Karczmie Brackiej jeszcze raz, przed zespołem Bethel.

Po zmianie zespołu zwiększyła się również frekwencja. Wigwam przy ulicy Nowej wypełnił się po brzegi. Hope – pełen energii zespół rozruszał tłum na tyle, że z pewnością takiego pogo w Karczmie jeszcze nie było. Kapela zagrała wszystkie swoje kawałki z pierwszej i drugiej płyty oraz kilka nowych produkcji. Klimat bardzo ciężko opisać słowami – odsyłamy zatem do zdjęć, które już są dostępne. Materiały wideo już wkrótce w tym miejscu.

ZGON & HOPE

Na samym końcu Bartek Roszak poinformował o koncertach, które odbędą się jeszcze z okazji 10-lecia Karczmy Brackiej. 14 lipca z okazji imienin Pana Henia zagra Zgon oraz Bethel. W sierpniu zagrają Zabili Mi Żółwia, a miesiąc później zespół Akurat. Na zakończenie sezonu koncertowego w Karczmie Brackiej zagrają Zielone Żabki.