"To już jest koniec…"

Dziś po raz ostatni zadzwonił dzwonek dla uczniów klas maturalnych. To już jest koniec, jak mówi piosenka Elektrycznych Gitar. Były przemówienia, dużo kwiatów, podziękowania, wyróżnienia ale także słony smak łez.

Tak Szkoła na Leśnej pożegnała swoich najstarszych kolegów. Wczoraj ostatnie lekcje, dzisiaj wręczenie świadectw, a za kilka dni matura. Ostatnie dni na rozluźnienie się przed tak zwanym egzaminem dojrzałości. W szkole na Leśnej zawitał nowy poczet sztandarowy oraz flagowy, maturzyści oddali swoje obowiązki o rok młodszym kolegom. Najlepsi maturzyści dostali wyróżnienie za osiągnięcia naukowe, sportowe, za 100% frekwencje, udział w życiu szkolnym, wpisali się także do szkolnej Złotej Księgi absolwentów Zespołu Szkół na Leśnej.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć tegorocznym maturzystom powodzenia na egzaminach i połamania piór. W szczególności jednemu z naszych redaktorów, już absolwentowi ZS nr 1 im. Powstańców Wlkp.

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2012-04-27