Ukarani za "imprezę" w internacie

Sztab szkoleniowy KKS Lech Poznań ukarał 6 zawodników Młodej Ekstraklasy karą finansową o równowartości 3-miesięcznego wynagrodzenia z powodu filmu nakręconego we wronieckim internacie, który udostępnili w serwisie YouTube.

Film przesłany był w sierpniu 2011 roku, jednak głośno zrobiło się o nim dopiero teraz, za sprawą serwisu Weszlo.com. Przedstawia on specyficzny sposób spędzania wolnego czasu we wronieckim internacie.

– Nie mam nic na swoją obronę. To najgłupszy szczeniacki wybryk w moim życiu. Chciałem bardzo przeprosić za swoje zachowanie moich trenerów, klub i wszystkich kibiców Lecha Poznań. Każdy popełnia błędy, jednak nasze głupie działanie dodatkowo dotknęło klub i nadszarpnęło jego wizerunek, co jest niewybaczalne. Cokolwiek teraz powiem, wiem, że mało kto w to uwierzy. Swoje winy będę musiał odkupić ciężką pracą na boisku. To nie tylko moje zdanie, ale nas wszystkich, którzy są widoczni na filmie – powiedział Szymon Drewniak.

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2012-02-29