15-lecie Wronieckiego chór Milenium

W niedzielę, 27 listopada wroniecki chór Milenium świętował 15-lecie swojej działalności. O godz. 16:00 na Borku, w kościele św. Urszuli Ledóchowskiej ks. kan. Marian Binek odprawił mszę św. w intencji zmarłych i żyjących chórzystów.

Po mszy rozpoczął się koncert z udziałem Jubilata i zaproszonych gości: Chór Kameralny Cantus Firmus z Drezdenka, Chór Vici Cantantes z Popówka. Nie pomylił się ks. Marian zapraszając na „ucztę duchową”, bo ten koncert takową rzeczywiście był. Na koniec Jubilaci przyjmowali życzenia od Burmistrza Wronek, nowego dyrektora Wronieckiego Ośrodka Kultury – Michała Poniewskiego, stowarzyszeń, gości – chórzystów i przyjaciół. Wzruszona pani prezes – Magdalena Jans i dyrygent Remigiusz Skorwider odbierali kwiaty, listy gratulacyjne i upominki.

Po koncercie, w sali WOK-u odbyło się przyjęcie biesiadne Jubilatów z zaproszonymi gośćmi. Był ogromny tort i było gromkie „Sto lat”. Przy muzyce i śpiewie zespołu „Marzyciele” biesiadnicy bawili się do późnej nocy, śpiewająco wirując po sali.

Więcej na Wronki.pl

Wronki.pl
Karol