Zwycięstwo Czarnych na własnym obiekcie

Od samego początku meczu Czarni grali bardzo agresywnie i wykorzystywali luki w obronie Polonii, obrona prawie jak za starego Kolejorza. Wykorzystać pierwszą podbramkową sytuacje udało się w 22 minucie meczu gdy Grzegorz Anioł wpakował piłkę do bramki ustalając wynik na 1:0.

Minutę później gracz Polonii dostał żółta kartkę za faul na Graczyku, w 45 kolejny piłkarz Polonii otrzymał tą samą karę. 19 minut po rozpoczęciu drugiej połowy sędzia główny pokazał drugą żółtą kartkę temu samemu zawodnikowi gości, a w konsekwencji czerwoną.

W drugiej połowie zdecydowanie dominowali gospodarze, huraganowo atakując bramkę Polonii, goście grali głównie kontratakiem, raz po raz dostając możliwość zagrożenia bramki Czarnych.

W 82 minucie meczu wynik ustalił Bartłomiej Graczyk strzelając bramkę na 2:0. Do końca meczu było kilka nieznacznych sytuacji po obu stronach. Mecz był bardzo zacięty, Polonia zacięcie atakowała, ale Czarni grali uważnie w obronie i drugiej linii skutecznie dowożąc cenne zwycięstwo do końca.