Apel Maxa

„Są chwile, kiedy Anioł się schyla
I do serca szepcze, że szczęście blisko…”


Szanowni Państwo

Jesteśmy rodzicami 4-letniego Maksymiliana.
Jeszcze kilka lat temu nie przyszłoby nam do głowy, że w imieniu naszego dziecka będziemy zmuszeni pisać Apel o pomoc. Życie pisze jednak różne scenariusze, a historia, która nas dotknęła może niestety przydarzyć się każdemu.

Maksymilian jest wcześniakiem, urodził się o dwa i pół miesiąca za wcześnie z wagą nieco ponad kilogram. Skutkiem wcześniactwa jest mózgowe porażenie dziecięce, dysplazja oskrzelowo- płucna, synek nie chodzi, nie siedzi, niewiele widzi.
Jest jednak cudownym, wrażliwym chłopcem, który wymaga nieustannego usprawniania i leczenia, ogromnych nakładów pracy, czasu jak i środków finansowych na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, edukacyjnego oraz na pokrycie kosztów leków, specjalistycznych badań i turnusów rehabilitacyjnych.

Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc finansową dla Maxa i wpłatę środków pieniężnych, które pomogłyby w jego usprawnianiu, co z pewnością życie mojego synka uczyniłoby łatwiejszym i bardziej radosnym.

Anna, Adam
syn Maksymilian Wolkiewicz


Prosimy o dokonywanie wpłat na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank PeKaO S.A I O/Warszawa
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
Z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitację, Maksymilian Wolkiewicz

Prosimy również o przekazanie 1% podatku na rzecz Maxa. Wystarczy w zeznaniu PIT wpisać nazwę fundacji, nr KRS 0000037904 i „Maksymilian Wolkiewicz” w polu „Informacje uzupełniające”.