Mecz Błękitni – Dyskobolia odwołany

Mecz zaplanowany na jutrzejsze popołudnie pomiędzy drużynami MKS Błękitni Wronki oraz Dyskoboli Grodzisk Wielkopolski w ramach rozgrywek ligi okręgowej został odwołany przez WPZN w związku odebraniem licencji grodziskiemu klubowi.. Nie wiemy kiedy zostanie podjęta decyzja o nowym terminie meczu lub walkowerze dla wronieckiego klubu. Ale decyzja powinna zostać podjęta w najbliższych dniach.

„Niedzielny mecz (29 sierpnia) Błękitni Wronki – Dyskobolia Grodzisk Wlkp. został odwołany przez Wydział Gier Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Poznaniu w związku z zawieszeniem licencji grodziskiemu klubowi.
Decyzja co do wspomnianego meczu zostanie podjęta w terminie późniejszym.

Z związku z odwołaniem meczu ligowego. W poniedziałek (30 sierpnia) o godz. 18:00 w Popowie seniorzy Błękitnych rozegrają sparing z juniorami Błękitnych. Zbiórka o godz. 17:30.”

Przypomnę że w zeszłym tygodniu Błękitni pokonali na własnym stadionie Wartę Sieraków 1:0. Najbliższy ligowy mecz MKS rozegra na wyjeździe, 5 września z Płomeniem Przyprostynia o godzinie 16.00. A najbliższy mecz u siebie rozegrają już tydzień później. 12 września o godzinie 16.00 mecz Błękitni Wronki – NKS Niepruszewo. Zapraszamy!