Krok od awansu do okręgówki

Błękitni Wronki odnieśli bardzo ważne zwycięstwo w meczu przeciw Orkanowi Objezierze. Grając w niemal trzydziestostopniowej temperaturze, wronczanie pokonali trzecią drużynę w tabeli 4-0. Ten wynik mógł zapewnić wronczanom awans do okręgówki, jednak do tego potrzebna była jeszcze porażka Rzemieślnika Kwilcz. Oponenci w walce o mistrzostwo zremisowali u siebie 1-1 z Sucharami Suchy Las, a to oznacza, że Błękitnych od awansu dzieli mały krok – wystarczy zremisować ostatni mecz. Przypominamy, że już 13 czerwca drużyna z Wronek zagra – po raz pierwszy w tym sezonie – na stadionie Amiki przy ulicy Leśnej.

Błękitni Wronki 4-0 (2-0) Orkan Objezierze
1-0 Grzegorz Anioł
2-0 Grzegorz Anioł
3-0 Robert Barłóg
4-0 Mateusz Arciszewski

Błękitni po tym zwycięstwie umocnili się na prowadzeniu w tabeli i na kolejkę przed końcem rozgrywek mają 2 punkty przewagi nad wiceliderem z Kwilcza oraz lepszy bilans bezpośrednich meczy z tą drużyną.

Bramka na 3-0

Bramka na 4-0

Fotogaleria

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2010-06-06