Nagrody dla "Iskierek" i sukces Moniki Raszewskiej

W dniu 24 kwietnia Formacja Taneczna Iskierki wzięła udział w VII Otwartym Turnieju Wiosny Formacji Tanecznych w Mosinie. Zespół wystąpił w dwóch kategoriach wiekowych: tancerze urodzeni w roku 1997 – 1999 jako Formacja Iskierki Bis i tancerze urodzeni w roku 1996 i starsi jako Formacja Iskierki.

Obydwa zespoły zaprezentowały się w stylu Hip Hop i obydwa zostały sklasyfikowane na V miejscu. Jest to dla nas ogromny sukces gdyż poziom Turnieju był bardzo wysoki. Razem na parkiecie pojawiło się 26 formacji. Startowały zespoły z kilku poznańskich szkół tańca, Kościana, Śmigla, Wrześni, Mosiny, Sierakowa. Biezdrowianki jednak nie mają kompleksów i doskonale zaprezentowały się na parkiecie a licznie zgromadzona publiczność nagrodziła zespół ogromnymi brawami.

Ostatecznie w najstarszej kategorii zwyciężył zespół Puls z Wrześni a w średniej Pulsik, również z Wrześni. Jednak największą radość sprawił nam sukces naszej tancerki Moniki Raszewskiej, która startowała w najstarszej kategorii wiekowej i zdobyła Nagrodę Specjalną Złoty Laur, przyznaną przez jurorów za Osobowość Taneczną. Gratulacje dla wszystkich tancerek, jestem z was dumna.

Opiekun, Gabriela Kabacińska