Burmistrz: Wronki są przygotowane na nadejście fali kulminacyjnej

Jak poinformowało Radio Merkury, władze miasta oraz służby ratownicze szykują się do walki z wodą. Rozgłośnia powołując się na wypowiedź burmistrza Mirosława Wieczora podaje:
Wronki są przygotowane na nadejście fali kulminacyjnej. (…) Ostrzegani są ludzie, którzy mieszkają w pobliżu rzeki, ostrzegane są też działające tam firmy. Magazyny należące do jednej z nich są wyjątkowo narażone na podtopienie lub zalanie. W razie konieczności osoby ewakuowane ze swoich domów trafią do Wronieckiego Ośrodka Kultury. (źródło: www.radiomerkury.pl)

Burmistrz Mirosław Wieczór w wypowiedzi dla radia poinformował: “Mamy worki, mamy piasek, trwa akcja informacyjna wśród mieszkańców”

Jutro redaktor serwisu Wronczanie.pl, Karol Grajewski, postara się skontaktować z naczelnikiem OSP Wronki, panem Stefanem Kaszkowiakiem, w celu uzyskania nowych informacji.

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2010-05-24