Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Redakcja


adres do korespondencji

ul. Szkolna 6/1
64-510 Wronki
tel.: 733 668 808
e-mail: [email protected]

W celu skontaktowania się z nami, można skorzystać także z formularza, który znajduje się TUTAJ.

Karol Grajewski – redaktor naczelny

e-mail: [email protected]
Stara się mobilizować nas do pracy. Karol jest znawcą lokalnego sportu, świetnie orientuje się w tym, co aktualnie dzieje się na obiektach sportowych. Jego wyjątkową cechą jest to, że zawsze znajduje się w odpowiednim miejscu i czasie, to dzięki niemu o wielu wydarzeniach możemy napisać jako pierwsi.

Zuzanna Mikołajczak-Książek – korekta

e-mail: [email protected]
Polonistka. Zuzanna sprawdza i redaguje nasze teksty, często śmiejąc się z głupot, które wypisujemy. Stara się, żeby artykuły były zrozumiałe dla każdego i oczywiście były poprawne pod względem językowym. Uwielbia wyzwania i rozmowy z ciekawymi ludźmi.

Łukasz Książek – redaktor

e-mail: [email protected]
Potrafi przebyć pieszo kilkanaście kilometrów, żeby poznać historię zapomnianych zakątków naszej gminy. Fascynuje go życie przodków na naszych ziemiach. Świetny fotograf, nie boi się wyzwań.

Jakub Maciejewski – dziennikarz

e-mail: [email protected]
Jeden z najmłodszych na pokładzie, nieoszlifowany diament, mamy nadzieję, że dzięki nam wypłynie na szerokie wody. Stara się być na bieżąco ze wszystkimi kulturalnymi wydarzeniami we Wronkach. Świetnie gotuje i zna się na roślinach, możliwe, że usłyszymy o nim jako o jednym z najlepszych architektów krajobrazu.

Wiktoria Błajek – dziennikarz

e-mail: [email protected]

Wyjątkowa, młoda dziewczyna, postanowiła do nas dołączyć po warsztatach dziennikarskich, które odbyły się w jej szkole. Nie boi się trudnych tematów, wciąż się uczy i szuka nowych sposobów, aby być lepszym dziennikarzem.

Zuzanna Citkowska – dziennikarz

e-mail: [email protected]

Zdecydowana i potrafiąca wyrażać własne zdanie. Interesują ją tematy polityczne i społeczne, potrafi analizować i wyciągać wnioski, obserwując to, co dzieje się w polityce. Fanka Ligi Nadwarciańskiej i lokalnego sportu.

Adam Kaźmierczak – dziennikarz, reklamy i ogłoszenia

e-mail: [email protected]

Właściwy człowiek na właściwym miejscu, czasami można byłoby pomyśleć: dlaczego dopiero teraz do nas dołączył? Cieszymy się, że jest z nami, lubi podejmować tematy, które dotyczą życia codziennego i problemów, z którymi spotykają się mieszkańcy Wronek i okolic. Do redakcji wnosi świeże spojrzenie i mnóstwo pomysłów.

Byli redaktorzy:
Tomasz Moliński, Marta Hercka, Szymon Paluch, Emilia Renn, Maciej Erenc, Joanna Skóra, Artur Lorek, Tobiasz Chożalski, Waldemar Andrzejewski, Kamila Henschke, Bartłomiej Saguła, Małgorzata Ćwiertnia, Mateusz Józef Jędrzejczak, Jędrzej Skrzypczak, Radosław Grajewski.

Założycielami portalu Wronczanie.pl byli Waldemar Andrzejewski i Tomasz Moliński.

Twórcami serwisu MojeWronki są: Małgorzata Ćwiertnia, Zuzanna Mikołajczak-Książek, Kamila Henschke, Karol Grajewski, Radosław Grajewski, Mateusz Jędrzejczak, Bartłomiej Saguła oraz Jędrzej Skrzypczak.

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+